GÓRA

Walne, Walne i po Walnym – 2023

Drodzy Sympatycy jedynego Stowarzyszenia w Gminie Warta, które tak mocno wspiera sport i kulturę fizyczną! W ubiegłą sobotę, tj. 21 stycznia odbyło się jedenaste Walne Zebranie Członków, które chyba po raz pierwszy nie miało problemu z zebraniem kworum 😉

Podczas Zebrania wybraliśmy nowe władze, które na kadencję 2023/2024 zmieniły się nieznacznie. Anitę Jachowicz w Zarządzie zastąpił Jakub Jeziorski! Anicie dziękujemy za cenne uwagi czynione przez dotychczasowe kadencje, a Kubie życzymy pewnego chwytu steru, którym będzie kręcił 😉

Protokół z Walnego zobaczycie tutaj.

Aktualne władze Stowarzyszenia znajdziecie, jak zwykle, w zakładce „O Stowarzyszeniu” >>> „Władze”.

Nie możemy się doczekać nadchodzącego sezonu, albowiem otworzymy go na pełnej petardzie Turniejem inaugurującym nową halę sportową w Warcie. Do zobaczenia na organizowanych przez nas Turniejach!!!

Zobacz
GÓRA

Zaskoczyliśmy zimę Andrzejkami 2022!

W sobotę 3 grudnia 2022 roku odbył się kolejny z serii Andrzejkowo-Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Siatkowej, na który mimo złej pogody stawiły się drużyny z dalekich stron 🙂 w tym roku gościliśmy Turek, Strumiany oraz Poznań! Po zaciętych walkach rozgrywanych na hali w Rossoszycy ostatecznie zwyciężyli goście z Poznania pokonując w finale rewelacyjnie zapowiadających się zawodników z Just For Fun z Warty. Finalnie podium prezentowało się następująco:

  1. Highball z Poznania
  2. Just For Fun z Warty
  3. Plaża Strumiany

Podczas półfinałów i finałów prowadziliśmy skrupulatną statystykę zagrywki, która posłużyła nam do wyłonienia finalistów Konkursu Indywidualnego na Najlepiej Zagrywającego Zawodnika Turnieju. Było wiele emocji związanych z tym konkursem, albowiem Organizatorzy przewidzieli punkty ujemne za popsute zagrywki, co powodowało ciągłe zmiany w pierwszej trójce 🙂 Finalnie najlepsi w zagrywaniu byli:

  1. Krzysztof Rachowski z Highball Poznań
  2. Krzysztof Klimaszewski z Absolwentów Warta
  3. Jakub Chojecki z Plaża Strumiany

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Już teraz zapraszamy na kolejny Turniej Inauguracyjny na otwarcie nowej hali sportowej w Warcie. Ze zniecierpliwieniem wyczekujemy oddania hali do użytku. Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe, bo ogłoszenie o Turnieju pokaże się najprawdopodobniej w styczniu 2023. Do zobaczenia!

Zobacz
GÓRA

Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy 2022

W oczekiwaniu na finalizację budowy naszej pięknej warckiej hali sportowej (mamy gorącą nadzieję, że Turniej Noworoczny będziemy już inaugurowali na nowej hali) rozpoczynamy sezon halowy 2023/2024. Już 3 grudnia w sobotę zapraszamy wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału w kolejnym Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowym organizowanym przez Stowarzyszenie KOKSOWNIA. Nie może również zabraknąć kibiców! Podczas rozgrywek przewidujemy Konkurs Indywidualny na Najlepiej Zagrywającego zawodnika Turnieju (pkt V regulaminu)! Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie Turnieju.

Zgłoszenia przyjmujemy na siatkowka@koksownia.org.pl. Przy zgłoszeniu obowiązkowo podajemy: nazwę drużyny, reprezentowaną miejscowość, orientacyjną liczbę zawodników oraz telefon kontaktowy.

Zobacz