GÓRA

Wyniki WTT Open 2017

W ostatnią sobotę września rozegrany został ostatni Turniej na świeżym powietrzu w tym roku. Warcki Turniej Tenisa ziemnego cieszy się jak zwykle dużym zainteresowaniem. W licznym gronie kibiców na rozgrywki w tym sezonie stawiło się sześciu zawodników. Po zaciętych rozgrywkach wyniki przedstawiły się następująco:

1. Mateusz Walczak
2. Sławomir Ziółkowski
3. Damian Matuszewski

Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za udział, a przede wszystkim dziękujemy naszym darczyńcom i sympatykom, bez których Turniej nie mógłby się odbyć:

1. Urzędowi Gminy i Miasta Warta
2. Przewodniczącemu Rady Gminy, Panu Grzegorzowi Kopackiemu
3. OSP Proboszczowice

Więcej zdjęć na naszym Facebooku’u!

Zobacz
GÓRA

Wyniki Turnieju Plażówki w kategorii Junior 2017

Drodzy Kibice i Sympatycy Stowarzyszenia KOKSOWNIA! Nieubłaganie dobiega końca letni sezon 2017, a zatem koniec aktywności na zewnątrz.. Przez pogodę musieliśmy przełożyć ostatni Turniej na świeżym powietrzu w tym roku, tj. Turniej Tenisa Ziemnego, który najprawdopodobniej odbędzie się w sobotę 30.09.2017 (jeśli pogoda dopisze). Na osłodę mamy dla Was podsumowanie Turnieju Plażówki w kategorii Junior. Ku naszemu zdziwieniu stawiły się tylko dwie pary! Chłopaki, co z Wami?!?! Na szczęście zawodnicy swoją mizerną liczność nadrabiali wybitnym poziomem. Przeciwko sobie stanęły pary: Szymon Karnkowski i Bartosz Olesiak oraz Bartosz i Franek Jachowiczowie. Po zaciętej walce (bo w dwóch setach na przewagi) wygrali ci pierwsi 3:0. Wygranym Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!

Oto skróty z meczu:

Zobacz
GÓRA

Turniej tenisa ziemniego WTT Open już niedługo!

Uwaga! Warcki Turniej Tenisowy Open 2017 z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne został przełożony! Wstępny termin to następna sobota, tj. 30.09.2017. Jeśli pogoda nie umożliwi nam już w tym roku rozegrać Turnieju na dworze będą rozważane zastępcze wydarzenia na hali.

Tekst pierwszego ogłoszenia Turnieju poniżej:

W sobotę 23 września odbędzie się kolejny Turniej z serii WTT Open, czyli Warcki Turniej Tenisowy w kategorii otwartej. Jak zwykle Turniej będzie rozgrywany na korcie w Proboszczowicach, a start przewidujemy na godzinę 9:00, tak aby móc rozegrać wszystkie spotkania to godzin wieczornych. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału Serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia zawodników przyjmujemy u Członków Stowarzyszenia lub poprzez Facebook’a i maila: tenis@koksownia.org.pl.

Regulamin Turnieju znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia na Turnieju!!!

Zobacz