GÓRA

Noworoczny za nami

Witajcie! Spektakularnym zwycięstwem młodych warckich zawodników zakończył się kolejny Noworoczny Turniej Siatkarski. Nie było łatwo, bo Just For Fun, które w ostatnim Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowym zajęło 2 miejsce, musiało przebrnąć przez szereg niełatwych i męczących meczów. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn. W grupie A grali: Lider Sieradz, Bartochów Team i Makolab Łódź, natomiast w grupie B: Just For Fun, Junior Sieradz i Absolwenci. Po rozgrywkach grupowych w półfinale zagrali: Just For Fun vs Lider Sieradz oraz Makolab Łódź vs Absolwenci. Po zaciętych półfinałach, do walki o trofeum najwyższej wartości, tak jak na poprzednim Turnieju, stanęli goście z Łodzi i młodzi Just For Fun. Tym razem nasza młodzież nie pozostawiła złudzeń Łodzianom i rewanżując się w pięknym stylu wywalczyli sobie zasłużone miano zwycięzców Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej 2018. W walce o 3 miejsce goście z Sieradza uczynili to samo z Absolwentami, tym samym stając na ostatnim miejscu podium. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze storny zawodników i kibiców, za co bardzo serdecznie dziękujemy!

Wszystkim naszym Darczyńcom chcielibyśmy podziękować w szczególny sposób, albowiem bez nich Turniej nie mógłby się odbyć. Byli to:

1. Urząd Gminy i Miasta Warta
2. Dyrekcja Publicznego Gimnazjum w Warcie
3. Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie
4. Sędzia główny Turnieju, Pan Hubert Kamola

Zdjęcia z wydarzenia możecie obejrzeć w naszej galerii, czyli tutaj.

Zapraszamy na nasze dalsze Turnieje w tym roku!

Zobacz
GÓRA

Turniej Noworoczny 2018 w Halówkę

Drodzy Internauci, Kibice i Zawodnicy! Otwieramy kolejny rok działalności naszego Stowarzyszenia. Jak zwykle czynimy to poprzez organizację Turnieju Noworocznego w Halową Piłkę Siatkową. W tym roku niestety nie będziemy mieli przyjemności grania na sali w Rossoszycy, ze względu na organizowane tam wydarzenia. Za to wrócimy do starych i sprawdzonych sal w Gimnazjum i Liceum, na których niegdyś warccy W-Fiści organizowali ligę siatkarską, której to spuściznę odziedziczyliśmy my! Dlatego właśnie w sobotę 27 stycznia na salach w Publicznym Gimnazjum w Warcie, a także w razie potrzeby na sali w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie odbędzie się kolejny Turniej Noworoczny. Start przewidujemy na godzinę 9:30 na sali w Gimnazjum, gdzie odbędzie się losowanie. Wszystkie zespoły, które chciałyby wziąć udział w Turnieju prosimy o zgłoszenia do Członków Stowarzyszenia, na naszym Facebooku lub też na maila: siatkowka@koksownia.org.pl.

Wszystkim zawodnikom przypominamy o konieczności zapoznania się z Regulaminem Turnieju.

Wszystkich Serdecznie Zapraszamy!!!

Zobacz
GÓRA

Koniec sportowego roku 2017 w pięknym stylu

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Siatkowej zakończony z niemałymi emocjami. Walki w Turnieju były tak zacięte, że w większości przypadków kończyły się one tiebreak’ami przez Turniej trwał aż do godziny 18:00. Po starciach w grupach (z których jedna liczyła aż 4 drużyny) do półfinałów zaklasyfikowali się z grupy A: Makolab z Łodzi oraz Just For Fun (juniorzy z Warty i Sieradza), a także z grupy B: Absolwenci z Warty oraz Jeźdźcy Apokalipsy z Koźminka. W pierwszym półfinale goście z Łodzi pokonali 2:1 gości z Koźminka, natomiast w drugim półfinale Just For Fun wygrało pewnie z Absolwentami z Warty. Mecz o trzecie miejsce, ze względu na późną porę, wiek zawodników i wyczerpujący Turniej, był już walką ze zmęczeniem, którą to walkę wygrali Absolwenci. W finale, między innymi ze względu na brak rozgrywającego, który musiał opuścić Turniej, Just For Fun musiało ustąpić wytrawnym graczom z Makolab’u, mimo, iż w grupie to ci pierwsi tryumfowali. Podsumowując powyższe, wyniki Turnieju przedstawiają się następująco:

1. Makolab
2. Just For Fun
3. Absolwenci

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom, bez których Turniej nie mógłby się odbyć:

1. Urzędowi Gminy i Miasta Warty
2. Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Warcie
3. Dyrekcji Zespołu Szkół Publicznych w Rossoszycy
4. Sędziemu głównemu, Panu Robertowi Karnkowskiemu
5. Piekarni Kopaccy z Jeziorska
6. Restauracji Pod Wiatrakiem z Warty

Zobacz