GÓRA

Zaskoczyliśmy zimę Andrzejkami 2022!

W sobotę 3 grudnia 2022 roku odbył się kolejny z serii Andrzejkowo-Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Siatkowej, na który mimo złej pogody stawiły się drużyny z dalekich stron 🙂 w tym roku gościliśmy Turek, Strumiany oraz Poznań! Po zaciętych walkach rozgrywanych na hali w Rossoszycy ostatecznie zwyciężyli goście z Poznania pokonując w finale rewelacyjnie zapowiadających się zawodników z Just For Fun z Warty. Finalnie podium prezentowało się następująco:

  1. Highball z Poznania
  2. Just For Fun z Warty
  3. Plaża Strumiany

Podczas półfinałów i finałów prowadziliśmy skrupulatną statystykę zagrywki, która posłużyła nam do wyłonienia finalistów Konkursu Indywidualnego na Najlepiej Zagrywającego Zawodnika Turnieju. Było wiele emocji związanych z tym konkursem, albowiem Organizatorzy przewidzieli punkty ujemne za popsute zagrywki, co powodowało ciągłe zmiany w pierwszej trójce 🙂 Finalnie najlepsi w zagrywaniu byli:

  1. Krzysztof Rachowski z Highball Poznań
  2. Krzysztof Klimaszewski z Absolwentów Warta
  3. Jakub Chojecki z Plaża Strumiany

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Już teraz zapraszamy na kolejny Turniej Inauguracyjny na otwarcie nowej hali sportowej w Warcie. Ze zniecierpliwieniem wyczekujemy oddania hali do użytku. Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe, bo ogłoszenie o Turnieju pokaże się najprawdopodobniej w styczniu 2023. Do zobaczenia!